Пошук роботи для осіб з ВІЛ

Функції
Roman1980
Roman1980
відредаговано 8. сер 2023, 16:55 в Хронічні захворювання

Чи повинно бути мат.забезпечення при ВІЛ хворобі?

Яку знайти роботу при ВІЛ хворобі?

Дякую)

Відповіді

  • Roman1980
    Функції

    Підкажіть будь ласка!

  • Роман, вітаю у нашій спільноті! и наразі проживаєте в Україні?

    Щодо вашого питання, то хочу дізнатись більше інформації, чи приймаєте ви терапію?

    До цієї гілки підключаю нашого експерта з питань працевлашутвання Ольгу @Olga_K

  • Olga_K
    Функції

    @Roman1980

    Доброго дня!

    Матеріальне забезпечення та робота при ВІЛ-інфекції можуть бути важливими аспектами для людей, які живуть з цим захворюванням. Ось деяка інформація, яка може бути корисною:


    1. Матеріальне забезпечення: Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) може призвести до змін у житті людей, але це не означає, що вони не можуть вести повноцінне життя. Багато країн мають програми та організації, які надають підтримку людям із ВІЛ-інфекцією, включаючи допомогу у забезпеченні ліками та медичною допомогою. Важливо звернутися до місцевих організацій ВІЛ/СНІД або медичних установ для отримання інформації про доступні програми підтримки.
    2. Пошук роботи: Більшість людей із ВІЛ-інфекцією можуть працювати і вести активний спосіб життя. Закони багатьох країн забороняють дискримінацію на підставі ВІЛ-статусу на робочому місці. Пошук роботи залежатиме від ваших навичок, досвіду та інтересів. Важливо бути відкритими і чесними стосовно вашого ВІЛ-статусу на співбесіді, адже це може вплинути на ваш стан здоров'я та потребу в розумінні з боку роботодавця. Якщо ви потребуєте специфічної підтримки або адаптацій на робочому місці, ви можете розглянути можливість обговорити це з потенційним роботодавцем або використовувати послуги професійних кар'єрних консультантів.
  • Roman1980 Роман, подивіться будь ласка інформацію від нашого експерта

  • Olga_EnableMe
    Функції

    @Roman1980

    Вітаю! Спвічуваю вам у вашому нелегкому шляху і бажаю сил і терпіння. Дякую, що звертаєтесь до нас та за довіру. Ось тут ми розповідали про інвалідність при ВІЛ та як оформити виплати https://www.enableme.com.ua/ua/article/invalidnist-pri-vil-infekcii-ci-daut-ak-otrimati-pensia-9304

    Ось тут також важливо про ВІЛ та СНІД https://www.enableme.com.ua/ua/article/likuvanna-ta-profilaktika-vil-v-ukraini-9343

    Ось тут про пошуки роботи та яка робота підходить.

    Поділіться враженнями, чи підійшла вам інформація на сайті та чого не вистачило

    Дякую і бережіть себе!

  • Anatolii96
    Функції

    @Roman1980 Доброго дня) Від себе можу сказати, що статус ВІЛ не повинен бути перешкодою у працевлаштувані, але, на жаль, у нашому суспільстві поки що з цим погано. Я рекомендую все ж таки шукати працювати через центр зайнятості, може там вони зможуть підібрати більш лояльного роботодавця

Категорії