Що таке хвороба котячого крику?

Ці симпатичні хлопчата на перший погляд аж нічим не відрізняються серед інших дітлахів. Але є одне але. Через вроджену хворобу більшість з них не доживе до своїх 10 років, абсолютно усі відставатимуть у розвитку, матимуть ті чи інші фізичні особливості. 



5 травня ми відзначаємо Міжнародний день підвищення уваги до синдрому 5p, який також відомий як синдром Крі-дю-Шата, також хвороба котячого крику або синдром Лежена. Це генетичне захворювання, яке виникає внаслідок втрати частини материнського хромосому 5. Серед головних ознак синдрому - розумова відсталість, різні вади серця та вроджені аномалії.


Я пропоную вам залучитися до флешмобу #СиндромЛежена.


  • Опублікуйте тут свої фотографії або знімки, які символізують підтримку боротьби з цією хворобою та підвищення уваги до неї.
  • Запостіть лінк на цю сторінку у вашій соцмережі з хештегом #СиндромЛежена, щоби ваші френди могли також дізнатись про цю хворобу.
  • Розкажіть вашим друзям та близьким про синдром Лежена.


Не будьте байдужими і ніколи не живіть за принципом "мене це не торкнеться". Адже саме зараз ми будуємо нову Україну - квітучу, європейську та безбар'єрну, з рівними правами, любoв'ю та повагою для всіх.

Ми в EnableMe Ukraine віримо, що разом ми зможемо зробити світ кращим та більш доступним для всіх, незалежно від їхнього здоров'я. І нехай ці малюки проживуть хоч трішечки довше та щасливіше!

Разом ми зростаємо!

https://www.facebook.com/0lgaKhodko

Що таке хвороба котячого крику? 5 голоси(ів)

Це весняні гуляння котів
0%
Це голос, подібний до котячого
0%
Це нелюбов до котів
0%
Це синдром Лежена
100%
Olga_EnableMeНастяDmitriJuliaFlowerYurii_EnableMe 5 голоси(ів)

Коментарі

Категорії