Чи є організації, які можуть допомогти з фінансуванням електричного крісла колісного

Привіт,

Мене звати Женя. Я з України, зараз мешкаю в Лозанні, Швейцарія. З 2016 року маю тетраплегію. Насправді я приїхала до Лозанни, щоб взяти участь у клінічних випробуваннях. Але через відключення електроенергії вдома, мені довелося залишитися у Швейцарії та попросити тимчасового притулку. І тим часом я зіткнулася з іншим викликом.

У мене тетраплегія з високим ступенем ураження, але користуюся мануальним кріслом колісним. Я не можу сама керувати ним, тож мої доглядальниці змушені возити мене. Однак моє нинішнє крісло стало занадто вузьким у бедрах (раніше я була худішою), тому мені боляче залишатися в ньому.

Ідеальне крісло колісне для мене – це електричне Permobil F5 VS (з опцією вертикалізації) і контрольним блоком для голови замість джойстика (щоб керувати самостійно за допомогою рухів голови). Нове коштує близько 25 000 € (я зв'язалася з виробником, щоб дізнатися ціну). Скоріше за все, страхова компанія не покриє таке крісло. І на жаль, у мене також немає коштів на нього.

Тому пишу тут. Можливо, хтось знає організації у Швейцарії (окрім Swiss Paraplegics Association, їм я вже писала), ЄС чи Україні, які могли б допомогти з фінансуванням чи збором коштів на таке крісло колісне.

Буду надзвичайно вдячна за допомогу,

Женя

Відповіді

Категорії