Як потрапити з Польщі на лікування до Німеччини людині з інвалідністю?

Функції
Asti1103
Asti1103
відредаговано 4. лют 2023, 11:07 в Для біженців у 🇵🇱 Польщі

Усім доброго вечора!

Мене звуть Анастасія Мартусь, 32 роки. Маю першу групу інвалідності з дитинства, пересуваюсь на візку.

Діагноз - Spina bifida, парапарез нижніх кінцівок, який виник внаслідок операції з видалення спиномозкової грижі.

З квітня живу з мамою у Польщі, але з самого початку планувала виїхати до Німеччини на лікування.

Координатори нашого проекту для неповносправних з фундації "Fundacja Nieprzetartego Szlaku" перекладали мої медичні документи і робили запит з їх слів і ми чекали декілька місяців.

Але нам відповіли, що немає закладу, який міг би нас прийняти.

Хочеться почути реальні відгуки тих, хто реально влаштувався і потрапив на лікування та реабілітацію до Німеччини 🙏

Вчора через знайомого зв'язалася з організацією https://www.mischas-pflegedienst.de/ але відповіли, що на даному етапі вони займаються тими, у кого не працюють руки і хто не може обслуговувати себе самостійно.

Мене ж цікавить перспектива поліпшення стану здоров'я, а саме чи можлива у моєму віці корекція сколіозу 4 ступеня ?

Та взагалі будь-яка інформація про те, як можна зміцнити м'язи та покращити якість життя.

Буду дуже вдячна усім небайдужим, хто відгукнеться!)

Відповіді

Категорії