На який термін можна виїхати з Німеччини?

Добрий день! Чи можу я з дитиною виїхати з Німеччинини на 2-3 тижні, а потім повернутися? Я маю тимчасовий захист.

Найкраща відповідь

  • VMoroz
    VMoroz expert
    Відповідь ✓

    У Німеччині, як і в інших країнах Євросоюзу, існує вимога реєструвати автомобілі, які перебувають у країні понад 6 місяців. Проте українці можуть це не робити – автомобілем з українською реєстрацією дозволено користуватися до одного року. Відлік часу починається з першого дня в'їзду до країни. 


    Після року перебування транспортний засіб треба зареєструвати – таким чином ви отримаєте допуск на перебування в Німеччині автомобіля з іноземними номерними знаками.


    Не зовсСкільки коштує реєстрація авто у ФРН?


    Вартість залежить від федеральної землі й може становити від 31 до 100 євро.


    Важливо! Керування незареєстрованим транспортним засобом – адміністративне правопорушення, яке тягне накладання штрафів. Рекомендуємо слідкувати за терміном перебування в країні та вчасно зареєструвати автомобіль.


    ім Хто і де повинен реєструвати авто в Німеччині?


    Зареєструвати автомобіль може як його власник, так й інша особа, на яку складено зрдовіреність. Однак рекомендуємо отримати консультацію в органах місцевої влади перед оформленням довіреності на іншу людину.


    Реєструє автомобілі орган державної реєстрації Німеччини – Zulassungsbehörde. Для здійснення процедури підготуйте такі документи:


    - відповідну заяву (зразок вам нададуть при зверненні до органу);

    - документ, що посвідчує особу;

    - підтвердження наявності страхування авто (автоцивілки);

    - оцінку транспортного засобу від експертної організації (не є обов'язковою вимогою).


    Інформацію щодо повного пакета документів вам повідомлять під час звернення до органу державної реєстрації.


    Після реєстрації водій отримає свідоцтво про реєстрацію, німецький номерний знак і печатку-наліпку до номерного знаку від федеральної землі.

    Управляющий партнер

    адвокатского объединения "Suprema Lex",

    адвокат Мороз Виктор Павлович

Відповіді

Категорії