Доброго дня ,приїхала в Україну і була втрачена Id картка резидента Іспанії (ТІЕ)
маю повертатися через 2 тижні в Іспанію ,що мені робити в такому випадку ?
Доброго дня ,приїхала в Україну і була втрачена Id картка резидента Іспанії (ТІЕ)
маю повертатися через 2 тижні в Іспанію ,що мені робити в такому випадку ?
Доброго дня ,приїхала в Україну і була втрачена Id картка резидента Іспанії (ТІЕ)
маю повертатися через 2 тижні в Іспанію ,що мені робити в такому випадку ?
Доброго дня ,приїхала в Україну і була втрачена Id картка резидента Іспанії (ТІЕ)
маю повертатися через 2 тижні в Іспанію ,що мені робити в такому випадку ?
https://community.enableme.org/ua/discussion/58668/scho-robiti-v-razi-vtrati-plastikovoyi-kartki-tie
@Лілія120 вітаю. Взагалі то ви можете повернутися в Іспанію на загальних умовах в рамках дії безвізового режиму з Україною, тим паче, що у вас вже оформлений тимчасовий захист в цій крайні. А вже по прибуттю в Іспанію просто заново оформити TIE. Як його відновити, ви, я певен знаєте, адже вже оформлювали, але на всяк випадок залишу інформацію:
https://visitukraine.today/uk/blog/476/yak-otrimati-kartu-tie-v-ispanii
Доброго дня ,приїхала в Україну і була втрачена Id картка резидента Іспанії (ТІЕ)
маю повертатися через 2 тижні в Іспанію ,що мені робити в такому випадку ?