Доброго дня!
Прошу поради щодо дієвої реабілітації для пацієнта після інсульту.
Спастична геміплегія, необхідно відновити функціональність руки.
Доброго дня!
Прошу поради щодо дієвої реабілітації для пацієнта після інсульту.
Спастична геміплегія, необхідно відновити функціональність руки.
Павлина
Вітаю! Підключаємо експертів
Вітаю в спільноті! Підкажіть будь ласка чи ви працюєте з з ерготерапевтом? Чи є у вас підтримка лікаря? Справа в тому, що самостійна реабілітація без огляду реабілітолога або фізіотерапевта може закріпити неправильні рухові патерни