Пошук роботи - потрібна допомога

Родич прийшов з війни і має інвалідність та депресію. Не хоче ьбути овочем та хоче працювати. Допоможіть знайти роботу онлайн для інваліда! Де таке можна шукати і чим можна зайнятись? Чи є така робта в Україні?

@Yaroslava

Вітаю! Ось подивіться будь ласка ми тут писали дуже багато корисної інформації і контактів. Вам точно щось з цього підійде https://www.enableme.com.ua/ua/article/korisni-platformi-dla-posuku-roboti-v-ukraini-9680


І також раджу почитати ось це

https://www.enableme.com.ua/ua/article/ak-prijnati-amputaciu-poradi-dla-pacientiv-iz-vtratou-kincivok-10720

https://www.enableme.com.ua/ua/article/zitta-pisla-amputacii-trudnosi-nathnenna-ta-perspektivi-10426

https://www.enableme.com.ua/ua/article/psihosocial-na-dopomoga-pisla-amputacii-pidtrimka-i-reabilitacia-10577

Також подивіться телеграм канали, там є багато віддалених вакансій, які вам підійдуть

Helper https://t.me/+mMfkIt7OkDJlNTky

Від депресії раджу тікати не в роботу, а до психологів. Є безліч безкоштовних служб, що допомагають зараз українцям і військовим. Також є наші експерти психологи @Анастасія @Роман_Мельниченко

Вже знайшли вакансію! Про психолога подумаємо, бо то нелегко вмовити та рішитись. А ось за контакти з працевлаштування при інвалідності велике спасибі!

Родич прийшов з війни і має інвалідність та депресію. Не хоче ьбути овочем та хоче працювати. Допоможіть знайти роботу онлайн для інваліда! Де таке можна шукати і чим можна зайнятись? Чи є така робта в Україні?
Вітаю, Ярослава! А яка у вас наразі ситуація?

доброго вечора! дякую, що питаєте…

Виїхав він за кордон. Одразу скажу, що це було дуже нелегко, ну дуже. Дякувати богу, він там не сам, тому трохи легше. Він зараз вживає антидепресанти, бо психічний стан його був важкий, він ще в Украіні хотів накласти на себе руки і не раз. То місцеві лікарі його одразу посадили на таблетки. Зараз проходить реабілітацію, але працювати поки що не може, тому що через депресію мало сил, а через ці таблетки йому важко концетруватись, занадто росслаблюють вони його. Так - годинку-дві може щось робити, потім відпочити треба чи поспати. Але він дуже багато почас мріяти як він буде жити далі - саме мріяти. І від того просто сльози навертаються. Дуже він на позитиві, в травні хоче бігти марафон від місцевої організації, хоче робити фотовиставку про війну, бо він гарно робить фотографії, а волонтери подарували йому фотоапарата. Поки що дивиться всякі відео і курси для дизайнерів, думає працювати онлайн, то вчиться. Все ж таки наші хлопці такі сильні, такі молодці!

доброго вечора! дякую, що питаєте…

Виїхав він за кордон. Одразу скажу, що це було дуже нелегко, ну дуже. Дякувати богу, він там не сам, тому трохи легше. Він зараз вживає антидепресанти, бо психічний стан його був важкий, він ще в Украіні хотів накласти на себе руки і не раз. То місцеві лікарі його одразу посадили на таблетки. Зараз проходить реабілітацію, але працювати поки що не може, тому що через депресію мало сил, а через ці таблетки йому важко концетруватись, занадто росслаблюють вони його. Так - годинку-дві може щось робити, потім відпочити треба чи поспати. Але він дуже багато почас мріяти як він буде жити далі - саме мріяти. І від того просто сльози навертаються. Дуже він на позитиві, в травні хоче бігти марафон від місцевої організації, хоче робити фотовиставку про війну, бо він гарно робить фотографії, а волонтери подарували йому фотоапарата. Поки що дивиться всякі відео і курси для дизайнерів, думає працювати онлайн, то вчиться. Все ж таки наші хлопці такі сильні, такі молодці!
:folded_hands: