Всім привіт! У нашій спільноті окрім звичайних користувачів-дописувачів, є також різні профільні експерти. Ось тут@Olga_K ТУТ
доброго вечора всім . У мене є лише одне запитання . Чи прийме мене Чехія якщо я була два роки в Норвегії під колективним захистом . Там я все закрила і зараз вже місяць перебуваю в Україні . Душе шкодую що сюди повернулася . Умов для мого хворого сина і мене ніяких нема !
доброго вечора всім . У мене є лише одне запитання . Чи прийме мене Чехія якщо я була два роки в Норвегії під колективним захистом . Там я все закрила і зараз вже місяць перебуваю в Україні . Душе шкодую що сюди повернулася . Умов для мого хворого сина і мене ніяких нема !
Вітаю! @Dmitri підскажи будь ласка
доброго вечора всім . У мене є лише одне запитання . Чи прийме мене Чехія якщо я була два роки в Норвегії під колективним захистом . Там я все закрила і зараз вже місяць перебуваю в Україні . Душе шкодую що сюди повернулася . Умов для мого хворого сина і мене ніяких нема !
@meduza813913 вітаю. Взагалі то так, прийме, але у вас повинні бути якісь документальні підтвердження того, що ви позбулися тимчасового захисту в Норвегії. Типового і єдиного зразка таких документів в ЄС немає, але підтвердження мають бути (листування з органами влади, довідки, тощо).
Справа в тому, що влада Чехії більш сурово ніж інші країни ставиться до повторного тимчасового захисту на своїй території, втім, є реальні приклади коли люди його отримали, варто тільки документально підготуватися.
[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/286861#Comment_286861
[@meduza813913 вітаю. Взагалі то так, прийме, але у вас повинні бути якісь документальні підтвердження того, що ви позбулися тимчасового захисту в Норвегії. Типового і єдиного зразка таких документів в ЄС немає, але підтвердження мають бути (листування з органами влади, довідки, тощо).
Справа в тому, що влада Чехії більш сурово ніж інші країни ставиться до повторного тимчасового захисту на своїй території, втім, є реальні приклади коли люди його отримали, варто тільки документально підготуватися.
]("https://community.enableme.org/profile/meduza813913")
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/286861#Comment_286861")
нажаль ні яких документів нема , лише є білі паспорти з якими ми виїжджали . Закордонних паспортів у нас не було , зараз робимо . Я б залишилась в Україні але можливість дуже важка . У мене син 20 років 1 група ДЦП і коли повітряні тривоги сховатися в бомбосховище не виходить , ще і у мене 2 група по зору . Я не планувала більше кудись їхати , але бачу що діти вже не витримують
[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/286874#Comment_286874
нажаль ні яких документів нема , лише є білі паспорти з якими ми виїжджали . Закордонних паспортів у нас не було , зараз робимо . Я б залишилась в Україні але можливість дуже важка . У мене син 20 років 1 група ДЦП і коли повітряні тривоги сховатися в бомбосховище не виходить , ще і у мене 2 група по зору . Я не планувала більше кудись їхати , але бачу що діти вже не витримують
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/286874#Comment_286874")
ви з якого міста?
[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/286874#Comment_286874
нажаль ні яких документів нема , лише є білі паспорти з якими ми виїжджали . Закордонних паспортів у нас не було , зараз робимо . Я б залишилась в Україні але можливість дуже важка . У мене син 20 років 1 група ДЦП і коли повітряні тривоги сховатися в бомбосховище не виходить , ще і у мене 2 група по зору . Я не планувала більше кудись їхати , але бачу що діти вже не витримують
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/286874#Comment_286874")
ви на зв’язку? можливо, у вас будуть додаткові питання?