Ласкаво просимо до EnableMe! Давайте знайомитись

Всім привіт! Я із міста Кам'янське Дніпропетровської області! Якщо треба чимось допомогти в цьому регіоні, звертайтеся!

Вітаю мене звати Сергій я інвалід 2- ї групи ( неходячий ) потрібна операція ендопротезування тазостегнових суглобів. Сама операція безкоштовна а протези потрібно купити. Живемо ми я , мій дядько інвалід дитинства і моя мама пенсіонерка. Ми живемо в Миколаєві , може ви підкажете якийсь фонд або волонтерів які зможуть допомогти з протезами . Бо і самому соромно начебто здоровий мужик а ходить не можу , замість щоб самому комусь допомагать сиджу і собі ради дати не можу . Дякую

@Сергей Михальчук Добрий день! Є державна програма з протезування і досить достойні протези. Ізнос майже такий, як і у керамічних але реабілітація швидша. Чи зверталися ви до сімейного лікаря за направленням?

Є Благодійний фонд Запорука, але нажаль в якому вони зараз стані не знаємо.... Зараз в першу чергу протезують військових.

Доброго дня ! Мене звати Наталія, я з Бучі ( київська область). Коротко про ситуацію: чотири роки тому я народила сина , але виникли ускладнення зі здоров'ям,, пролікувавшись залишилось зробити операцію по заміні коліного та стегнового суглобів, але рахунок за операції був дуже великий і нам довелося збирати гроші майже два роки. І от на 26 лютого була вже запланована операція, але події 24 лютого внесли свої корективи до наших планів. Майже місяць окупації Бучі я з дитиною та чоловіком перебувала у підвалі, житло та усі заощадження мы, на превеликий жаль, втратили. Але найгірше - це те, що моє здоров'я погіршилося. На Україні, через ускладнення та відсутність грошей лікарі відмовляються робити операції і що робити далі я не знаю, а час спливає, дитина росте, а я не можу її повноцінно виховувати. Мы з чоловіком хочемо поїхати за кордон і спробувати вирішити своє питання, але куди і як усе зробити вірно мы не знаємо. Чоловік інвалід 2 групи і проблем з перетином кордону немає бути. Порадьте, будь ласка, куди краще їхати чи до кого можна звернутися.

Вітаю мене звати Сергій я інвалід 2- ї групи ( неходячий ) потрібна операція ендопротезування тазостегнових суглобів. Сама операція безкоштовна а протези потрібно купити. Живемо ми я , мій дядько інвалід дитинства і моя мама пенсіонерка. Ми живемо в Миколаєві , може ви підкажете якийсь фонд або волонтерів які зможуть допомогти з протезами . Бо і самому соромно начебто здоровий мужик а ходить не можу , замість щоб самому комусь допомагать сиджу і собі ради дати не можу . Дякую

Вітаю Марія дякую що відповіли . Так звісно я звертався і до сімейного лікаря і в чергу мене поставили на протези , але є два але . Перше війна друге я в Миколаєві. Тож мені пояснили що найближчим часом поставити їх в Миколаєві ніяк. Дякую спробую знайти цей фонд Запорука.

Всім привіт! Я модерую форум! Разом з Enableme з травня місяця, мені можна писати з будь-яких питань в особисті повідомлення 😉

Доброго дня! Я жила в Броварах, але 2.03.22 з двома маленькими дітьми зайшла в Польщу. Наразі мешкаю в домі безкоштовно разом з іншими біженцями, але вже треба дякувати) я безмежно вдячна цій країні, людям які допомагали, власнику будинку який дозволив жити в його домі 9 міс ( до грудня маємо виїхати). В мого старшого синочка затримка мовленевого розвитку, гіпотонус нам потрібні заняття спеціалістів. Ми й так вже довго без цього. Німеччина перша в цьому питанні, тому і розглядаю можливість до тимчасового переїзду саме в цю країну. Незважаючи на мовний бар'єр, маю надію.

Вітаю!

Мене звати Марина.

Я практикуючий психолог у методі транзакційного аналізу та гештальт терапії. Маю додаткове навчання та досвід роботи з травмою та гострим стресом. Буду рада відповісти на ваші запитання та допомогти у вирішенні проблем психологічного характеру.

Привіт всім, я Тетяна Чудновець. Я з Вінниччини, зараз з дитиною в Німеччині. Я - психолог-травматерапевт, учасниця українсько-російської війни, інвалід війни. Працюю з українськими біженцями у Німеччині, з пораненими та ампутантаии, які проходять лікування чи реабілітацію тут. Звертайтесь, буду рада допомогти.

Привіт! Я Анна з України на даний час у зв'язку з війною перебуваю та працюю у Німеччині місто Lüdenscheid. З радість допоможу інформацією чи поділюсь досвідом.

Привіт.

Я Зіновія. Я і мій син Юрій люди з інвалідністю.

Проживаємо від початку війни у Кракові. Будемо раді новим знайомствам і спілкуванню.

Вітаю мене звати Артем. Допоможіть знайти організацію, яка надає лікування дітям з інвалідністю з психічними розладами та ознаками аутизму. Хлопчик 3роки та 10 місяців, при цьому його розвиток на 2 роки, я шукаю спеціальну допомогу для таких дітей. Він практично не розмовляє. Іноді може голосно кричати.Більш детально можу по телефону розповісти якщо треба.

Зі мною можна зв'язатися по viber , whatsapp за номером +380 96 869 6212

Всіх вітаю!

В мене ВІЛ.

Я как жити далі?

Привіт! Я Анна з України на даний час у зв'язку з війною перебуваю та працюю у Німеччині місто Lüdenscheid. З радість допоможу інформацією чи поділюсь досвідом.

Привіт, я Світлана з України, на даний час у звязку з війною перебуваю і працюю в Польщі , 2 група інвалідності , маю двох малолітніх діток якими опікуюсь сама, в інтернеті шукала відповідь запросили до спільноти...

Привіт, я Світлана з України, на даний час у звязку з війною перебуваю і працюю в Польщі , 2 група інвалідності , маю двох малолітніх діток якими опікуюсь сама, в інтернеті шукала відповідь запросили до спільноти...

Я-Оксана, Київ

Вітання!


Є бажання виїхати з України в Португалію на проживання. Колись їздили туди в турпоїздку, і побачили, що то є красива і не зла країна.

З чого почати?

Я-Оксана, Київ

Вітання!

Є бажання виїхати з України в Португалію на проживання. Колись їздили туди в турпоїздку, і побачили, що то є красива і не зла країна. 

З чого почати?

Давайте познайомимось.