Допомога

Я звільнився не давно с Колонії був там 5-років, сам сирота кругла! Навчався в Інтернаті! Чи е мені якась допомога???🤲 Питкажить Будьласка🙏🙏🙏

Я звільнився не давно с Колонії був там 5-років, сам сирота кругла! Навчався в Інтернаті! Чи е мені якась допомога???🤲 Питкажить Будьласка🙏🙏🙏

https://community.enableme.org/ua/discussion/58863/dopomoga

Вітаємо у нашій спільноті!

Про яку саме допомогу ви питаєте? Якщо від держави, то напевно, наразі ви можете отримати статус безробітного, а також в соцслужбі стати на чергу на житло. Бо в нас законодавством передбачено житло для українців, які без батьків

напишіть більше про вашу ситуацію, наші експерти доєднаються до цієї гілки

https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/285456#Comment_285456

Я кругла :сирота; навчавсь в Школі інтарнат! Житла не мае! І незнаю куди звертатись і які документи потрібні!