еДопомога

Я маю инвалидность 2- групы и соц допомогу 2300 грн. Хотіла заказать ( отримати)продукты на еДопомоге, або кнопка выбора не працюе и зробити заяву не можу. Хто підскажет, чі це навмистно не процюет і як отримати хочаб продукти.Так, ще одно запитання: чому в мене вспливае : сообщество:русская версия ,одразу?

Комментарии

  • Добрый день) У нас есть украинская версия сообщества и русская. Вы написали в русскую

    Протестировал на сайте еДопомога, сайт работает, попробуйте по ссылке авторизоваться https://social.edopomoga.gov.ua/uk/auth/sign-up/customer

  • Я спробовала ще декилько раз и по вашей ссылке теж.Кнопка ,, обрати потреби" не працюет а тому и наступни , шоб створити замовлення теж. Отключена. И тому створити замовлення не возможно. И это неудивительно!!!! Но я делала замовлення уже один раз в начале войны на том же самом сайте и все работало и я получила "паек", а теперь не работает. То это не я дура.

  • Может быть такое, что услуга уже не работает в 2024 году.

    Где вы проживаете? Напишите нам. Мы посмотрим гуманитарные фонды в вашей местности

  • Вижу что вы нам отвечаете на почту, но вам надо писать ответы в сообществе в этой ветке 🙌

  • Та здесь все как- то все по-дурацки не просто. Короче, я не знаю как. Я никого и не вижу. Но написано опубликовать комментарий. Это ведь русская версия такая или для остальных тоже?

  • Ну как это никого? Вот я вам отвечаю в ветке, которую вы сделали. Да, верно, это русская версия.

    Вы из Киева? Я верно понял?

  • Anatolii96
    Anatolii96 ✭✭✭
    отредактировано 13. фев 2024

    Добрий день. Наразі послуга "Волонтерська допомога" на сайті Дія працює в штатному режимі. В правилах не має обмежень на кількість отриманої допомоги. Все залежить лише від волонтерів, які виявлять бажання допомогти саме Вам. Благодійник, який готовий допомогти відгукується на цю заявку. Можливість допомоги та швидкість залежить від того, яка допомога потрібна, та куди її потрібно передати. Наприклад, якщо допомогу потрібно доставити близько до зони активних бойових дій, то по такій заявці буде складно допомогти.

    Можливо на сайті сталася помилка, спробуйте створити нову заявку, або скористайтеся цією поштою help@edopomoga.gov.ua , щоб отримати консультацію від розробників даного сервісу.

    Також, наразі функціонує великий перелік гуманітарних штабів Києва.

    Тут можна отримати продукти харчування та речі першої необхідності. На карті - інформація про місцезнаходження пунктів видачі гуманітарної допомоги та номера телефонів для зв’язку https://www.google.com/maps 

    Як отримати продуктові набори в Києві. 

    Їх можуть отримати такі категорії осіб:

    • особи з інвалідністю;
    • родини, в яких виховуються діти з інвалідністю;
    • одинокі люди літнього віку;
    • паліативні хворі;
    • особи, чий дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів тощо.

    Якщо ви належите до однієї з цих категорій осіб, то можете звернутися до територіальних центрів соціального обслуговування із заявкою про допомогу.

    Контакти територіальних центрів соціального обслуговування, куди слід звертатися відповідно до району проживання:

    • Київський міський територіальний центр соціального обслуговування – вул. Котельникова, 32/11, телефон 044-450-91-66
    • Голосіївський район – вул. Л. Толстого, 25/2, телефон 044-235-00-40
    • Дарницький район – вул. Вербицького, 9-І, телефон 044-562-47030
    • Деснянський район – вул. Будищанська, 4, телефон 044-533-72-51
    • Дніпровський район – вул. Курнатовського, 7-А, телефон 044-512-00-35
    • Оболонський район – вул. Озерна, 18-А, 044-414-09-41
    • Печерський район – вул. Бойчука (Кіквідзе), 11-А, телефон 066-733-07-30
    • Подільський район – вул. Братська, 15/9, телефон 044-425-05-12
    • Святошинський район – вул. Жмеринська, 22-А, телефон 044-405-92-75
    • Солом’янський район – б-р В. Гавела, 83-А, телефон 044-497-73-27
    • Шевченківський район – вул. Сальського, 11-А, телефон ,044-467-00-14


Разделы