Як краще підготуватися до онлайн-співбесіди

Функції
вікторновіков
відредаговано 14. лис 2023, 17:21 в Робота та професії

Скажіть будьласка де почитати або у кого спитати про співбесіду онлайн. Мені на наступному тижні призначено співбесіду в зумі, я маю посилання. І що робити далі? Також на що звернути увагу, що краще про себе розповідати? Які є правила при співбесіді в Європі?

Я сам зі Скадовська, мав свою фірму з металевих виробів, а зараз пробую влаштуватись на посаду охоронця в ЄС

Найкраща відповідь

  • вікторновіков
    Функції

    пані Ольго добрий день! Дуже вам вдячний за надану допомогу та експертні поради з працевлаштування! Тепер мені не страшно :-) Ще раз дякую за ваш час та цінні поради

Відповіді

  • Віктор вітаю) у нашій спільноті! Зараз дуже популярні онлайн-співбесіди. У нас є гілки на цю тему ось ТУТ

    також в нас є дуже професійний експерт Ольга @Olga_K

  • Olga_K
    Функції

    @вікторновіков

    Вікторе, доброго дня!

    Співбесіда в Зумі може бути схожа на традиційну особисту співбесіду, проте є кілька особливостей, на які варто звернути увагу. Ось кілька порад для Вас:

    • Важливо! Перевірте з'єднання та технічні аспекти:
    1. Переконайтеся, що Ваша камера та мікрофон працюють належним чином.
    2. Перевірте інтернет-з'єднання та впевніться, що Ви підключилися вчасно за посиланням.
    3. Приберіть з кадру все, що може заважати або буде зайвим та недоречним (домашніх улюбленців також).
    4. Знайдіть вадповідне місце у Вашій оселі, де будуть завдоволені всі вищевказані поради.
    • Підготовка до співбесіди:
    1. Ознайомтеся з компанією, для якої ви проходите співбесіду. Дізнайтеся про їхню діяльність, цінності та продукти чи послуги.
    2. З'ясуйте, які вимоги та очікування в компанії щодо саме Вашої позиції (це має бути в описанні вакансії).
    • Особистий вигляд:
    1. Зверніть увагу на свою позитивну зовнішність та візуальну презентацію.
    • Розкажіть про себе:
    1. Підготуйте коротку презентацію про себе, де Ви розкажете про свої досвід, навички та досягнення.
    2. Зосередьтеся на тих аспектах Вашого досвіду чи особистих якостях, які можуть бути корисними для посади на яку Ви претендуєте.
    • Відповіді на запитання:
    1. Будьте готові відповідати на питання щодо Вашої мотивації та підходу до роботи.
    • Дотримуйтеся етикету в інтерв'ю:
    1. Говоріть ввічливо та професійно.
    2. Слухайте уважно питання та давайте обґрунтовані відповіді.
    • Задавайте питання щодо робочого процесу, команди та очікувань від працівників.

    Щодо правил співбесіди в Європі, вони можуть відрізнятися в залежності від країни та компанії. Зазвичай очікується, що кандидат виявлятиме професійність, адаптабельність та відповідність корпоративним цінностям.

    Бажаю вам успіху на співбесіді!

  • Lianaodessa
    Функції

    В мне був такий досвід!)) Дякую вам за поради, Оля 🙏

Категорії