Перші перемоги України на чемпіонату світу + рекорди

Роман
Роман ✭✭✭
відредаговано 2. лис 2023, 10:47 в Гарні новини

Національна паралімпійська збірна команда з плавання вчора, 12 червня, стартувала на чемпіонаті світу в Мадейрі повним комплектом нагород. Загалом у змаганнях бере участь 509 спортсменів з 60 країн світу. Команду України представляє 22 спортсмени з інвалідністю.

За результатами першого змагального дня:

Олексій Вірченко - 1 місце 100м батерфляй

Анна Гонтар - 2 місце 100м на спині

Андрій Трусов - 3 місце 200м комплексним плаванням

Результати змагань можна буде відслідковувати за наступними посиланнями: https://www.paralympic.org/madeira-2022/schedule-results та на сайті https://paralympic.org.ua/.

Трансляція змагань наживо: https://www.paralympic.org/madeira-2022, а також на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine та на першому інклюзивному телеканалі Equalympic. Час трансляції ( фінали) о 19:00 за київським часом.

Можливість показу чемпіонату світу в Україні та участь команди забезпечені завдяки підтримці Міжнародного паралімпійського комітету.