Приєднатися до спільноти

Зареєструйтесь зараз

Ідеї ​​для занять з людьми з розумовими вадами

Привіт,

Зараз я проходжу практику в школі для людей з ментальними вадами і маю планувати та проводити заходи за межами закладу.

Це можна зробити з усією групою, але з метою для однієї особи (наприклад, сприяння незалежності) або лише з однією особою.

Я хотіла би запитати, чи є у вас ідеї щодо екскурсій, які зможуть зацікавити. Група складається з молоді з ментальними вадами від 15 до 18 років.

З повагою, Юлія

The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Найкраща відповідь

• Відповідь ✓

А1

Привіт, Юлія

що першим спадає на думку, так це екскурсії до музеїв, де дозволено та заохочується дотик. Іншими словами, доторкнутися до мистецтва 😀.

Є також художні майстерні (наприклад, для дітей), де люди малюють та виготовляють глиняний посуд. можливо, тут можна щось започаткувати для розумово відсталих?

Мені також подобаються різноманітні концерти. Музика змушує відчувати і відкриває серце.

якщо запитати заздалегідь і відповідно зареєструватися....стукайте в двері, і вам відчинять

Розкажіть, будь ласка, якщо хочете, що ви змогли знайти.

Мені це дуже цікаво 😀

A2:

Привіт Юлія,

Я кілька років працювала вихователем дітей та молоді з множинними вадами.

Що чудово для них - це походи в термальні ванни або гарний критий басейн. Ми робили це часто, і дітям та молоді це завжди дуже подобалося.

Важливо, щоб ви не були там в годину пік і щоб у вас було достатньо допоміжного персоналу. Таке заняття виснажує, але воно того варте!

Влітку також дуже приємно проводити екскурсії в сільську місцевість. Ви гуляєте, пліткуєте, влаштовуєтеся на пікнік і просто гарно проводите день. Це також дуже здорово.

Дітям та молоді також сподобалося відвідування зоопарку, а родзинкою року завжди було відвідування великого парку розваг. Звичайно, ми завжди повинні були бути дуже обережними, щоб нічого не сталося. Але веселощі дітей того варті.

Концерти – теж чудова ідея. Для опікунів вони зазвичай є дуже розслаблюючим заходом. Опинившись там, ви можете сісти і розслабитися.

Все залежить від того, що може запропонувати інфраструктура у вашому районі.

Ви також можете влаштувати кулінарний вечір або зробити танцювальний майстер-клас зі своєю групою, театральну майстерню..... Є так багато речей!

Це найголовніше в цій професії! Можливості такі різноманітні, і ви отримуєте величезну подяку за такі великі зусилля.

Бажаю вам всього найкращого та багато радості під час стажування.

Мікаела

_________

A3:

Привіт Юлія😀,

Я сама працювала соціальним працівником в будинку-інтернаті для дорослих. І найперше питання було, для чого вам потрібне дозвілля?

Ви повинні щось подібне виправдовувати, бо не всі вміють плавати, гуляти та розважатися, як інші.

Як я зрозуміла, ви проходите стажування😀 чи це навчальна практика?

Спочатку я би подивилася на стан хдоров’я дітей. Тому що людині з епілепсією, якій загрожує напади вдень, заборонено заходити у воду одному.

З цілою групою це може бути небезпечним.

Можливо, у людини також є психічні проблеми, або дисоціативні судоми, рухові розлади?

Як стажер, ви повинні пояснити, чому ви  щось робите, які заходи підтримки вибрали.

Запитайте себе, чим людина любить займатися?

Перш за все, чому людина хоче це зробити?

Вітання від Маріанни

The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.