Приєднатися до спільноти

Зареєструйтесь зараз

Чи повертаються почуття після депресії і як довго це триває?

Привіт,

Мій хлопець страждає від депресії, яка з кожним днем посилюється. Це продовжується вже більше місяця. Він не хоче звернутися за професійною допомогою. Він вважає, що йому краще, але все ще не почуває ні любові, ні радості в цілому. Він сподівається, що все стане як раніше, але не впевнений. Я читала, що це нормально але як довго триває такий стан? Чи зможе він коли-небудь знову відчути любов до мене?

The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Найкраща відповідь

• Відповідь ✓

A1:

Привіт, боюся, що ні, що просто більше нічого не залишилося, депресія може бути лише відмовкою.

Він знає, чому не хоче професійної допомоги.

Діагнози, поставлені непрофесіоналами, не є справжніми.

Всього найкращого.

_________

A2:

Привіт, тут ніхто не зможе відповісти на це питання. Лише ваш хлопець знає відповідь, або ж час покаже.

Якщо у людини депресія, потрібно звернутись по допомогу. Деякі люди не хочуть, бо занадто горді і думають, що достатньо сильні, щоб впоратись самостійно. Не тисніть на нього, бо відштовхнете. Запропонуйте свою допомогу і вирішіть для себе, чи мають ще ваші відносини сенс.

A3:

Привіт, 

Почуття дуже плутаються, коли ти в депресії.

Те, що раніше приносило радість, більше не цікавить…..

Люди, які раніше були важливими, тобі більше не цікаві…..

Депресію точно потрібно лікувати, але чим менше триває цей стан, тим більше шансів на успіх.

Чи повертаються почуття і коли – відбувається по-різному. Деякі нічого або майже нічого не відчувають довгий час. Іншим вдається впоратись без лікування. Але на це необхідно багато часу.

Немає стандартного рецепту чи операції. Є таблетки, терапія і часто лікування в стаціонарі виправдане.

Найбільші шанси мають ті, хто усвідомлює, що їм потрібно працювати,, щоб стало краще.

Депресія – це не те, що раптово зникає. Але після неї можна повернутися в норму!

Всього вам найкращого!

The posts from this dummy user come from real users from the German-speaking community throughout the 15 year-long exchange on the forum.

Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.