Гуманітарна допомога в Україні. Контакти

Функції
Maryna
Maryna admin
відредаговано 31. жов 2023, 16:54 в Фінансові та соціальні запитання

Як отримати гуманітарну допомогу людям, які виїхали з зони бойових дій? Якщо я зараз знаходжуся в Вінницькій області.

Відповіді

  • Human_being
    Функції

    Вінницький міський центр надання гуманітарної допомоги переміщеним особам з територій України, де ведуться бойові дії приймає замовлення на отримання гуманітарної допомоги. Зателефонуйте до них за телефонами: (097) 083-59-98; (093) 705-61-91.

    Також можна залишити заявку на отримання допомоги, заповнивши форму https://spivdiia.org.ua/need-resources

  • оксана
    Функції

    Як отримати допомогу в Київській області

  • JuliaFlower
    Функції

    В Україні створили мапу з місцями, де можна отримати гуманітарну допомогу

    Українці, які постраждали внаслідок війни, можуть отримати допомогу в кожному обласному центрі. Аби дізнатися, куди можна звернутись, існує інтерактивна мапа Ukraine Services Advisor.

    Особливо актуальною вона стала для внутрішньо переміщених осіб.

    На мапі вказані центри як міжнародних, так і вітчизняних організацій.

    За допомогою цього сайту також можна знайти потрібну організацію за адресою чи типом допомоги.

    Крім того, вказані дані по кожній з організацій. Зокрема, точна адреса, години прийому, контактний номер телефону тощо.

    З докладною інформацією можна ознайомитися за посиланням. Мапа доповнюється й актуалізується.

  • Alla1308
    Функції

    Доброго дня як отримати допомогу ми родина загиблого військовослужбовця України дитині 11 років місто Харків

  • Anatolii96
    Функції

    Вітаю! Ви цікавитеся як отримати допомогу від держави? Я правильно зрозумів?

  • Alla1308
    Функції

    Так я на звязку

  • Alla1308
    Функції

    Ні я цікавлюсь не як від держави,а як гуманітарну допомогу діткам які втратили батька

  • Yurii_EnableMe
    Функції

    @Alla1308 так, ми пошукаємо інформацію

    @Anatolii96 подивись будь ласка, може є такі гуманітарні ініціативи у харківській області

  • Anatolii96
    Функції

    @Alla1308 Вітаю! Щоб підтримати дітей, які втратили батьків на війні, було розроблено кілька програм грошових виплат та інших видів допомоги. Ви можете дізнатися більше про ці програми ТУТ. У дописі вказана детальна інформація, контакти та посилання на форми реєстрації.

Категорії