[`Serguij</code></a></p> ✭</code></p>А дивіться. От тут в цьому діалозі що я бачу</p>От написав сьогодні дівчині:</p>— Привіт, я з Дайвінчика
</p>Вона:</p>— Привіт</p>Я:</p>— Ну привіт. Ти звідки?</p>І все. Я знову тягну на собі все. Вона навіть не спитала — може я не хочу це все тягти?</p>Я не скажу, що я прям експерт зі стосунків, але думки такі. Варто зайти з питанням чи пропозицією, якщо хочете викликати інтерес.</strong> Або з жартом. </p>Тобто не просто "привіт", а "привіт, не хочеш на каву?</em>" чи там "привіт, а де можна купити щось там як у тебе на фотці</em>", або "Привіт! Я майже зварив борщ, прибрав у хаті й навіть помив посуд. Залишилось тільки — познайомитись з тобою!</em>", або "Якщо чесно, я не дуже вмію знайомитися… Але ти виглядаєш як причина ризикнути
</em>". - не знаю) щось типу того.</p>Бо якщо просто пишуть "Привіт" - навіть губишся і не знаєш, що відповідати. І дівчатам пишуть частіше, ніж хлопцям. Тому треба ще й постаратися цей інтерес викликати.</p>„,„bodyRaw“:“[{"type":"p","children":[{"text":""},{"type":"a","url":"https:\/\/community.enableme.org\/ua\/profile\/Serguij","target":"_blank","children":[{"text":"Serguij","code":true}]},{"text":""}]},{"type":"p","children":[{"text":" ✭","code":true}]},{"type":"p","children":[{"text":"А дивіться. От тут в цьому діалозі що я бачу"}]},{"type":"blockquote","children":[{"type":"blockquote-line","children":[{"text":"От написав сьогодні дівчині:"}]},{"type":"blockquote-line","children":[{"text":"— Привіт, я з Дайвінчика
"}]},{"type":"blockquote-line","children":[{"text":"Вона:"}]},{"type":"blockquote-line","children":[{"text":"— Привіт"}]},{"type":"blockquote-line","children":[{"text":"Я:"}]},{"type":"blockquote-line","children":[{"text":"— Ну привіт. Ти звідки?"}]},{"type":"blockquote-line","children":[{"text":"І все. Я знову тягну на собі все. Вона навіть не спитала — може я не хочу це все тягти?"}]}]},{"type":"p","children":[{"text":"Я не скажу, що я прям експерт зі стосунків, але думки такі. В"},{"text":"арто зайти з питанням чи пропозицією, якщо хочете викликати інтерес.","bold":true},{"text":" Або з жартом. "}]},{"type":"p","children":[{"text":"Тобто не просто \"привіт\", а \""},{"text":"привіт, не хочеш на каву?","italic":true},{"text":"\" чи там \""},{"text":"привіт, а де можна купити щось там як у тебе на фотці","italic":true},{"text":"\", або \""},{"text":"Привіт! Я майже зварив борщ, прибрав у хаті й навіть помив посуд. Залишилось тільки — познайомитись з тобою!","italic":true},{"text":"\", або \""},{"text":"Якщо чесно, я не дуже вмію знайомитися… Але ти виглядаєш як причина ризикнути
","italic":true},{"text":"\". - не знаю) щось типу того."}]},{"type":"p","children":[{"text":"Бо якщо просто пишуть \"Привіт\" - навіть губишся і не знаєш, що відповідати. І дівчатам пишуть частіше, ніж хлопцям. Тому треба ще й постаратися цей інтерес викликати."}]},{"type":"p","children":[{"text":""}]}]„,„format“:„rich2“,„dateInserted“:„2025-08-04T16:49:44+00:00“,„insertUser“:{„userID“:72720,„name“:„Olga_EnableMe“,„url“:„https://community.enableme.org/profile/Olga_EnableMe“,„photoUrl“:„https://us.v-cdn.net/6032412/uploads/userpics/51URMV54K7AZ/nVI5EZL9ID4BN.jpg“,„dateLastActive“:„2025-08-27T02:32:02+00:00“,„banned“:0,„punished“:0,„private“:false,„label“:„✭✭✭“,„labelHtml“:„✭✭✭“},„displayOptions“:{„showUserLabel“:false,„showCompactUserInfo“:true,„showDiscussionLink“:false,„showPostLink“:false,„showCategoryLink“:false,„renderFullContent“:false,„expandByDefault“:false},„url“:„https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/292745#Comment_292745“,„embedType“:„quote“,„embedStyle“:„rich_embed_card“}“>
https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/292745#Comment_292745
`]("https://community.enableme.org/ua/profile/Serguij")
Чесно кажучи я для себе якусь таку схему визначив, що нема сенсу, принаймні при знайомствах в інтернеті, сильно думати над якоюсь оригінальністю в перших повідомленнях, бо погодьтеся, при такому перенасиченні імовірних претендентів вразити наповал от прям реально тяжко) Зазвичай людина може оцінити іншого десь так після п’ятого-шостого повідомлення. Тому я переважно тримаю дружній тон, і розпитую людину щоб з’ясувати в яких темах ми зможемо спілкуватися вільніше, а в яких я ні чорта не тямлю і їх ліпше не чіпати. Тобто тут так, якщо вмієш вдало жартувати, впевнений в собі і одразу знаєш чого хочеш, то тут можна з ходу видавати пьорли так би мовити)) А якщо людина така як я, то краще йти второваною стежкою спроб і помилок, бути дружнім, не розпитувати де хто живе, мені здається на початку першого дня це не найважливіше, адже головне ж це отримання досвіду, заведення нових знайомств, розширення світогляду і все оце хороше і м’якеньке☺️ Принаймні мені так здається