Вакансії для людей з інвалідністю

Усім привіт!
\nЦікавить питання - чи існують актуальні вакансії для осіб, що пересуваються у кріслі колісному?
\nМаю освіту психолога та невеликий досвід роботи оператором колл-центру та контент-менеджером без офіційного працевлаштування.
так, існують, онлайн

але не швидко знайти, тут як пощастить у пошуках, так у всіх

Хтось швидше знаходить роботу, хтось не так скоро

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/289229#Comment_289229

так, існують, онлайн

але не швидко знайти, тут як пощастить у пошуках, так у всіх

Хтось швидше знаходить роботу, хтось не так скоро
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/289229#Comment_289229")

Добре, дякую за відповідь!) Зараз створю резюме на платформі „Працюй“, може і знайду варіант для себе…

Усім привіт!
\nЦікавить питання - чи існують актуальні вакансії для осіб, що пересуваються у кріслі колісному?
\nМаю освіту психолога та невеликий досвід роботи оператором колл-центру та контент-менеджером без офіційного працевлаштування.
@Asti1103 Привіт!
Перепрошую, але, як на мене, якщо Ви можете на кріслі колісному дістатися офісу (якщо Ви в стані за сампочуттям та інфраструктура дозволяє), то для роботи психолога, як і працівника колл-центру, не так суттєво, чи пересуватиметься співробітник за допомогою крісла колісного. Тож, можливо, є сенс звертатися не лише за вакансіями для людей з інвалідністю? Чи Вам доводилося зіштовхнутися з дискримінацією? Поділіться, будь ласка, своїм досвідом :folded_hands:

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/289229#Comment_289229

@Asti1103 Привіт!
\nПерепрошую, але, як на мене, якщо Ви можете на кріслі колісному дістатися офісу (якщо Ви в стані за сампочуттям та інфраструктура дозволяє), то для роботи психолога, як і працівника колл-центру, не так суттєво, чи пересуватиметься співробітник за допомогою крісла колісного. Тож, можливо, є сенс звертатися не лише за вакансіями для людей з інвалідністю? Чи Вам доводилося зіштовхнутися з дискримінацією? Поділіться, будь ласка, своїм досвідом :folded_hands:

Вітаю!
Звісно, я написала про дистанційну роботу, враховуючи зазначені вище умови, а саме відсутність інфраструктури і можливості взагалі самостійно вийти з квартири, тому що мешкаю на 6 поверсі і для того, щоб зпуститись по 6 сходах мені потрібна допомога двох кремезних чоловіків. До початку війни встигла отримати від міськвиконкому кошти на придбання пересувного мобільного пандусу, але ж встановлювати його під таким кутом це просто небезпечно для життя. Ледве не вбилися удвох з мамою намагаючись спуститись…

Розмірковую, що буду робити після повернення додому з Польщі, маючи стільки проблем для повноцінного життя вдома (

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/289241#Comment_289241

Вітаю!
\nЗвісно, я написала про дистанційну роботу, враховуючи зазначені вище умови, а саме відсутність інфраструктури і можливості взагалі самостійно вийти з квартири, тому що мешкаю на 6 поверсі і для того, щоб зпуститись по 6 сходах мені потрібна допомога двох кремезних чоловіків. До початку війни встигла отримати від міськвиконкому кошти на придбання пересувного мобільного пандусу, але ж встановлювати його під таким кутом це просто небезпечно для життя. Ледве не вбилися удвох з мамою намагаючись спуститись…

Розмірковую, що буду робити після повернення додому з Польщі, маючи стільки проблем для повноцінного життя вдома (
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/289241#Comment_289241")

Дуже шкода, що так все влаштовано у нас. За таких умов, звичайно, зручніше й що важливіше - безпечніше - працювати віддалено, з дому. Але ж і вихід з дому треба якось оптимізувати, бо це якась недбалість чиновницька: дали гроші і все, а наскільки реально по факту можна використати пристосування (у Вашому випадку мобільний пандус) — вже ніби й не їхня проблема(((

Поділіться, будь ласка, досвідом перебування у Польщі: наскільки зручною є ця країна для людей з інвалідінстю?

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/289244#Comment_289244

Дуже шкода, що так все влаштовано у нас. За таких умов, звичайно, зручніше й що важливіше - безпечніше - працювати віддалено, з дому. Але ж і вихід з дому треба якось оптимізувати, бо це якась недбалість чиновницька: дали гроші і все, а наскільки реально по факту можна використати пристосування (у Вашому випадку мобільний пандус) — вже ніби й не їхня проблема(((

\nПоділіться, будь ласка, досвідом перебування у Польщі: наскільки зручною є ця країна для людей з інвалідінстю?
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/289244#Comment_289244")

З доступністю все більш менш пристосовано, хоч і водії автобусів інколи ігнорують прохання розкласти пандус.
А з роботою також не виходить, але більше дивує той факт, що навіть більшість поляків з інвалідністю не працевлаштовані. У них розповсюджені фундації для osób niepełnosprawnych, які пропонують участь у проєктах спрямованих на пошук офіційного стажування.
Я особисто пройшла навчання на офісного працівника, краще за поляків у групі здала екзамен та отримала сертифікат. А от стажування так і не дочекалась…
Начебто не знайшли робоче місце з доступними умовами для крісла колісного

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/289254#Comment_289254

З доступністю все більш менш пристосовано, хоч і водії автобусів інколи ігнорують прохання розкласти пандус.
\nА з роботою також не виходить, але більше дивує той факт, що навіть більшість поляків з інвалідністю не працевлаштовані. У них розповсюджені фундації для osób niepełnosprawnych, які пропонують участь у проєктах спрямованих на пошук офіційного стажування.
\nЯ особисто пройшла навчання на офісного працівника, краще за поляків у групі здала екзамен та отримала сертифікат. А от стажування так і не дочекалась…
\nНачебто не знайшли робоче місце з доступними умовами для крісла колісного
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/289254#Comment_289254")

Дякую, що поділились!
Бажаю Вам, щоб чи в Польщі, чи в Україні, все склалося з роботою!

[https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/289262#Comment_289262

Дякую, що поділились!
\nБажаю Вам, щоб чи в Польщі, чи в Україні, все склалося з роботою!
]("https://community.enableme.org/ua/discussion/comment/289262#Comment_289262")

Дуже дякую Вам за підтримку!
Чекаємо перемоги та змін на краще :ukraine::sparkles:

Які вакансії роботодавці найчастіше пропонують людям з інвалідністю — Work.ua

За останні два роки кількість вакансій для людей з інвалідністю зросла з 4 315 (у січні 2023 року) до 12 092 (у березні 2025 року). Про це йдеться в дослідженні Work.ua.

«Частково ця динаміка пояснюється тим, що на загальному ринку праці кількість вакансій теж зростала. Але також бачимо, що у цей період поступово збільшувалася частка вакансій для людей з інвалідністю», — йдеться в дослідженні. — «Якщо на початку 2023 року таких пропозицій було близько 7%, то зараз — 12%. І хоча вакансій, що підходять людям з інвалідністю, усе ще досить мало — бачимо позитивну тенденцію».

При цьому серед конкретних посад для людей з інвалідністю — продавець-консультант, менеджер із продажу, водій, менеджер по роботі з клієнтами, касир, бухгалтер, прибиральниця, вантажник, оператор контакт-центру, провізор, різноробочий, кухар, охоронець.

Також Work.ua

 проаналізував, у яких вакансіях частка пропозицій для людей з інвалідністю найбільша:

— спеціаліст відділення банку (57% від усіх вакансій на цю посаду підходять людям з інвалідністю);

— касир-операціоніст (56%);

— спаювальник (40%);

— викладач німецької (36%);

— викладач польської (34%);

— водій-міжнародник (33%);

— фінансовий консультант (32%).

Більше інформації тут