Як чули з новин, що МСЕК вже немає, або скоро не буде. Мені у лютому до них треба було планово звертатися. Що тепер? Куди звертатися? Є якісь пояснення де можна почитати інформацію? Дякую
Як чули з новин, що МСЕК вже немає, або скоро не буде. Мені у лютому до них треба було планово звертатися. Що тепер? Куди звертатися? Є якісь пояснення де можна почитати інформацію? Дякую
Вітаємо у нашій спільноті, наразі МСЕК функціонує. Для пацієнтів змін не має
Є також цікава інформація щодо зміни правил роботи МСЕК 12 переваг майбутньої цифровізованої системи, яка замінить МСЕК : З 1 січня 2025 року замість застарілої медико-соціальної експертизи запрацює цифровізована система оцінювання повсякденного функціонування людини на базі багатопрофільних лікарень, наближених до людини. Перший етап передбачає спрощення шляху пацієнта, запровадження електронної системи замість паперових справ і рішень, публічність аналітичних даних про діяльність експертних команд, більш чіткі та обʼєктивні критерії для направлення і прийняття рішень командами. Ключову роль в успішній реалізації реформи відіграватиме цифровізація, яка дозволить мінімізувати корупційні ризики.
Читати далі ТУТ
Як чули з новин, що МСЕК вже немає, або скоро не буде. Мені у лютому до них треба було планово звертатися. Що тепер? Куди звертатися? Є якісь пояснення де можна почитати інформацію? Дякую
Чи допомогла вам ця інформація? Можливо, ми зможемо ще чимось допомогти?




